OPERACJA KOLANA

Operacje kolana

Uszkodzenia zwyrodnieniowe kolan zdarzają się coraz częściej i mogą dotyczyć Pacjentów w każdym wieku. Najczęściej występują u osób pomiędzy 50. a 60. rokiem życia oraz u osób młodych, które w wyniku np. aktywności fizycznej doznały urazu stawu kolanowego, uszkodzeń łąkotek, zerwania wiązadeł lub chrząstki stawowej.
Rozwój nowoczesnych technologii znacząco wpłynął na postępy w medycynie, w wyniku których nasi specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu posiadają dostęp do nowych, nieinwazyjnych możliwości operowania kolan.

Serdecznie zapraszamy do naszej nowoczesnej placówki, w której z wykorzystaniem innowacyjnych i bezpiecznych metod leczenia w pełni profesjonalnie, a przede wszystkim nieinwazyjnie naprawimy Twoje kolano!

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy:

Zabiegi te mają charakter bezinwazyjny lub małoinwazyjny, co pozwala pacjentom na szybki powrót do normalnego funkcjonowania w życiu codziennym. Metody leczenia każdorazowo dostosowujemy do indywidualnego profilu i form aktywności każdego pacjenta lub uprawianej przez niego dyscypliny sportu. Każdy zabieg operacyjny uzupełnimy  dostosowaną do indywidualnych potrzeb terapią. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny.

Nasz zespól ortopedów i chirurgów charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Gwarantujemy fachową pomoc również w nagłych przypadkach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu