Operacja haluksów w naszej klinice w Krakowie

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Cierpisz z powodu palucha koślawego? W naszej klinice oferujemy skuteczny zabieg, jakim jest operacja haluksów. Kraków, Sokołowskiego 19 – zapamiętaj adres naszego gabinetu!

Haluks, inaczej paluch koślawy, należy do najczęściej diagnozowanych schorzeń w obrębie stopy. Pierwszym niepokojącym objawem, z którym pacjenci zazwyczaj zgłaszają się do ortopedy, jest widoczna wypukłość na przyśrodkowej stronie przodostopia oraz przekrzywienie palucha w kierunku pozostałych palców. Zniekształceniu może towarzyszyć ból utrudniający użytkowanie standardowego obuwia.

Obecnie jedyną skuteczną metodą leczenia pozwalającą na trwałą korekcję ustawienia dużego palca jest operacja haluksa. Kraków posiada kilka miejsc oferujących taki zabieg, ale to nasza klinika jest jedną z najlepszych w dziedzinie leczenia schorzeń stopy. Wskazaniem do leczenia operacyjnego haluksa jest ból stopy wynikający z zaburzeń jego biomechaniki oraz trudności w doborze obuwia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki dotyczącą operacji haluksów. Kraków, Andrzeja Sokołowskiego 19 – zapraszamy!

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu