OPERACJA STAWU SKOKOWEGO I STOPY

Operacja stawu skokowego i stopy

Skręcenie stawu skokowego to bardzo często bagatelizowany uraz, który nieleczony lub źle leczony powoduje poważne konsekwencje w tym niestabilność oraz powracające skręcenia. Nieleczone schorzenia stawu skokowego po latach może spowodować nieodwracalne zmiany zwyrodnieniowe. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe leczenie wszelkich urazów.

Jako nowoczesna klinika ortopedyczna od wielu lat zajmujemy się diagnostyką, a także leczeniem chorób i wszelkiego rodzaju urazów narządów ruchu w tym uszkodzeń stawu skokowego i stopy.
W ramach świadczonych usług zapewniamy konsultacje lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Wykonujemy operacje stawu skokowego techniką klasyczną oraz małoinwazyjną, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, implantów oraz protez od najlepszych światowych producentów.

W ramach świadczonych usług wykonujemy z wykorzystaniem sprawdzonych i nowoczesnych technik leczenia następujące zabiegi operacyjne:

Stale udoskonalamy stosowane metody  i poszukujemy innowacyjnych sposobów leczenia urazów ortopedycznych. W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi ortopedzi i chirurdzy w Polsce, którzy wykorzystują najnowocześniejsze techniki i technologie w diagnozie, leczeniu i rehabilitacji. Zabiegi prowadzone w naszej klinice  obejmują całościowo proces powrotu pacjenta do formy. Dlatego w zakres naszych usług oprócz wykonania zabiegu wchodzi również profesjonalna rehabilitacja oraz szczegółowa diagnostyka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu