ORTOPEDIA

Poradnia ortopedyczna bez kolejek - diagnoza i plan leczenia w jeden dzień w naszej klinice w Krakowie

KONSULTACJE W PORADNI ORTOPEDYCZNEJ W KRAKOWIE

Potrzebujesz wizyty u ortopedy? Doznałeś urazu, nagłego wypadku? Odwiedź poradnię ortopedyczną – Kraków, Sokołowskiego 19. Zapewniamy dostępność terminów konsultacji ortopedycznych bez kolejek od poniedziałku do piątku od 8:00 – 20:00.

Umów się już teraz tel. +48 12 300 48 48

W EFFI Orthopedic Clinic, czyli w jednej z najlepszych poradni ortopedycznych w Krakowie, w trakcie jednej wizyty wykonasz wszystkie badania diagnostyczne, a na ich podstawie nasz zespół medyczny przedstawia Ci konkretny plan leczenia.

Oferujemy pełny zakres specjalistycznych usług ortopedycznych, począwszy od konsultacji ze specjalistami ortopedii i traumatologii narządu ruchu, kompleksowej diagnostyki obrazowej, leczenia i rehabilitacji zwiększające efektywność terapii.

Oferujemy fachową pomoc w naszej poradni ortopedycznej w Krakowie, także w nagłych przypadkach, gdy doszło m.in. do złamania, zwichnięcia, skręcenia kończyny, stłuczenia, uszkodzenia np. łąkotek, czy więzadeł lub w przypadku innych urazów narządu ruchu. Szybka interwencja nie tylko uśmierzy ból, ale również zagwarantuje najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Poradnia ortopedyczna – Kraków

Zapraszamy na konsultacji do naszych lekarzy ortopedów:

 

  • lek. Łukasz Budziaszek
  • lek. Jacek Jurka
Łukasz Budziaszek - ZnanyLekarz.pl
KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu