ORTOPEDIA

Zabiegi i leczenie ortopedyczne w naszej klinice w Krakowie

W EFFI Orthopedic Clinic w Krakowie, znajdziecie Państwo wszelką dostępną w Polsce pomoc w zakresie operacyjnego leczenia ortopedycznego. Wykonujemy wszystkie zabiegi ortopedyczne w ramach operacji stopy, kończyny dolnej i górnej, miednicy i biodra oraz barku, a endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych.
Specjalizujemy się w małoinwazyjnych procedurach zabiegowych, artroskopiach,  a także w leczeniu nieoperacyjnym z wykorzystaniem możliwości medycyny regeneracyjnej, które wykorzystują naturalny potencjał regeneracyjny organizmu. W wielu przypadkach ich zastosowanie opóźnia lub wręcz eliminuje konieczność leczenia operacyjnego, są to między innymi zabiegi: wiskosuplementacji – terapia kwasem hialuronowym, leczenie czynnikami wzrostu – osocze bogatopłytkowe PRP, fibryna bogatopłytkowa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów ortopedycznych w naszej klinice w Krakowie.

Zadaniem tej gałęzi medycyny jest pobudzanie i stymulowanie naturalnych procesów naprawczych ludzkiego organizmu. W tym celu wykorzystujemy materiał autogenny czyli pozyskany od pacjenta, który po odpowiednim wypreparowaniu i podaniu pacjentowi służy do odbudowy uszkodzeń. Do takich materiałów należą czynniki wzrostu czy komórki macierzyste. Ich uzupełnieniem są także inne preparaty takie jak kolagen i kwas hialuronowy występujące naturalnie w naszym organizmie.

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu