fbpx
ORTOPEDIA

Ortopedia - leczenie operacyjne i małoinwazyjne

W EFFI Orthopedic Clinic, znajdziecie Państwo wszelką dostępną w Polsce pomoc w zakresie operacyjnego leczenia ortopedycznego – wykonujemy wszystkie zabiegi w ramach operacji stopy, kończyny dolnej i górnej, miednicy i biodra oraz barku, a endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych.
Specjalizujemy się w małoinwazyjnych procedurach zabiegowych, artroskopiach  a także w leczeniu nieoperacyjnym z wykorzystaniem możliwości medycyny regeneracyjnej które wykorzystują naturalny potencjał regeneracyjny organizmu. W wielu przypadkach ich zastosowanie opóźnia lub wręcz eliminuje konieczność leczenia operacyjnego są to między innymi zabiegi: wiskosuplementacji – terapia kwasem hialuronowym, leczenie czynnikami wzrostu – osocze bogatopłytkowe PRP, fibryna bogatopłytkowa.

Zadaniem tej gałęzi medycyny jest pobudzanie i stymulowanie naturalnych procesów naprawczych ludzkiego organizmu. W tym celu wykorzystujemy materiał autogenny czyli pozyskany od pacjenta, który po odpowiednim wypreparowaniu i podaniu pacjentowi służy do odbudowy uszkodzeń. Do takich materiałów należą czynniki wzrostu czy komórki macierzyste. Ich uzupełnieniem są także inne preparaty takie jak kolagen i kwas hialuronowy występujące naturalnie w naszym organizmie.

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
YouTube
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  08:00 – 20:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Menu