mezoterapia Arthrex

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Czym jest mezoterapia biologiczna z krwi?

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to całkowicie naturalna i bezpieczna terapia odmładzająca, stymulująca organizm pacjenta do regeneracji komórek skóry. Bezpośrednim efektem, który uzyskujemy to rewitalizacja, ujędrnienie, wygładzenie skóry oraz w przypadku problemu wypadających włosów- pobudzenie do wzrostu ich cebulek.

Zabiegi z użyciem osocza dają doskonałe rezultaty w miejscach, gdzie konieczna jest głęboka regeneracja tkanek, biologiczna stymulacja wzrostu włókien kolagenowych i poprawa ukrwienia skóry, właśnie dlatego swoje zastosowanie znajduje na wielu płaszczyznach. 

Dla kogo jest zabieg i kiedy są zauważalne pierwsze efekty?

U osób skłonnych do alergii mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Angel może być bardzo dobrą alternatywą dla zabiegów rewitalizujących. Następuje poprawa sprężystości skóry, jej kolorytu i tekstury, wzrasta zdolność do utrzymania wilgoci. Pierwsze efekty są widoczne już po 1–2 tygodniach od zabiegu, najpełniejsze – po miesiącu. Dzięki innowacyjnemu systemowi przygotowania osocza wystarczająca jest jedna iniekcja, a jej rezultaty utrzymują się przez okres 8–12 miesięcy.

Gdzie mezoterapia osoczem bogatopłytkowym znajduje zastosowanie?

W terapii łysienia, to jedyna dostępna metoda, która jest zupełnie naturalna i przynosi bardzo dobre efekty. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Angel uwalnia czynniki wzrostu zawarte w płytkach krwi, co skutkuje namnażaniem komórek, tworzeniem się nowych naczyń włosowatych co powoduje pobudzenie wzrostu włosa, odżywienie cebulek, a w efekcie zwiększenie gęstości włosów i poprawę kondycji skóry głowy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

W celu zwiększenia komfortu pacjenta i redukcji odczucia bólu powierzchnia zabiegowa jest znieczulana specjalnym kremem. 

Dzięki temu podanie preparatu jest praktycznie bezbolesne i trwa kilkanaście minut. Po iniekcji mogą się pojawić drobne siniaczki, które łatwo ukryć makijażem maskującym.

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu