Misja kliniki EFFI Orthopedic Clinic

EFFI Orthopedic Clinic w Krakowie to nowoczesna klinika ortopedii i traumatologii narządu ruchu, oferująca pełny pakiet usług ortopedycznych i kompleksową specjalistyczną opiekę medyczną w jednym wyjątkowym miejscu. Przyjmuje u nas lekarz ortopeda – specjalista traumatologii narządu ruchu, ortopeda dziecięcy i chirurg ortopeda.

MISJA

EFFI Orthopedic Clinic

Naszą misją jest otaczać pacjentów troskliwą opieką i służyć profesjonalną pomocą, aby w jak najkrótszym czasie wrócili do pełnej sprawności oraz zdrowia, a tym samym czerpali radość z aktywnego życia bez ograniczeń.
MISJA

Nowoczesne centrum ortopedyczne

Effi Orthopedic Clinic to nowoczesne centrum medyczne, które oferuje pełny zakres specjalistycznych usług ortopedycznych od konsultacji z lekarzami i specjalistami, kompleksowej diagnostyki obrazowej, innowacyjnych metod leczenia i rehabilitacji po profesjonalne wsparcie psychologiczne, które zwiększa efektywność terapii.
MISJA

Diagnoza i plan leczenia w jeden dzień

Effi Orthopedic Clinic posiada rozbudowaną pracownię diagnostyczną wyposażoną w kompletny zestaw najnowocześniejszej aparatury: USG, rentgen, rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy. Dzięki temu podczas pierwszej wizyty i konsultacji z lekarzem ortopedą, wykonasz u nas wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, a Twój lekarz uzyska natychmiastowy dostęp do wyników. Podczas tej samej wizyty przeanalizuje je, postawi diagnozę i przedstawi Ci konkretny plan leczenia, a w rezultacie perspektywę szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. W EFFI Orthopedic Clinic otrzymasz plan leczenia w trakcie jednej wizyty – bez konieczności odwiedzania wielu miejsc, uciążliwych rejestracji, długotrwałego oczekiwania na terminy i wyniki oraz potrzeby samodzielnej organizacji wszystkich tych działań.
MISJA

Medycyna przyszłości

W procesie leczenia postępujemy zgodnie z najnowszymi celami i standardami naukowymi medycyny personalizowanej, określanej mianem medycyny przyszłości. Jej istotą jest planowanie, realizacja oraz stały monitoring stosowanych strategii terapeutycznych, w tym także odpowiedni dobór leków i dostosowanie ich do niepowtarzalnego profilu i cech każdego pacjenta (genetycznych, funkcjonalnych). Takie podejście służy zwiększeniu efektywności leczenia i skróceniu czasu powrotu do zdrowia.

Zespół EFFI Orthopedic Clinic

Zespół EFFI Orthopedic Clinic tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem, specjaliści najwyższej klasy, którzy nie boją się sięgać po niestandardowe i nowatorskie rozwiązania.

Na czele EFFI Orthopedic Clinic stoi lek. med. Łukasz Budziaszek

Od 2010 roku, jako aktywny zawodowo ortopeda zajmuje się sprawnością ludzi w życiu codziennym i sportowym oraz poszukiwaniem nowych rozwiązań umożliwiających optymalizację czasu niezbędnego do powrotu pacjenta do pełnej formy po urazie.

EFFI ORTHOPEDIC CLINIC

oferuje kompleksowe podejście do procesu leczenia od konsultacji lekarskiej i pełnej diagnostyki po skuteczną rehabilitację. W klinice dostępne jest wsparcie psychologa i pomoc coacha, które pozwalają odzyskać pewność siebie i motywację do leczenia kiedy pacjent tego potrzebuje. EFFI oferuje również usługi doraźne, stosowane w domu pacjenta, aby pomóc mu odzyskać sprawność ruchową oraz ograniczyć dolegliwości bólowe.
EFFI ORTHOPEDIC CLINIC

Naszą największą nagrodą jest zaufanie i zadowolenie naszych pacjentów.

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu