FIZYKOTERAPIA I REHABILITACJA HI-TECH

SIS - Super Indukcyjna Stymulacja stawów, więzadeł i mięśni w naszej klinice w Krakowie

Technologia SIS (super indukcyjnej stymulacji) to przełomowe urządzenie, które wykorzystuje unikatowe pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności,  wpływając na redukcję bólu zarówno w stanach ostrych, podostrych, jak i przewlekłych, mobilizację stawów, przyspieszenie gojenia urazów i złamań. Zastosowanie odpowiednich ustawień pola elektromagnetycznego wywołuje reakcję tkanki mięśniowej, prowadząc do pożądanego skurczu mięśni. Powtarzalne skurcze mięśni otaczających staw mobilizują go i odblokowują. Dzięki poprawie miejscowej cyrkulacji krwi i przyspieszeniu metabolizmu tkanek terapia super indukcyjną stymulacją SIS doskonale wpływa na procesy regeneracji oraz przyspiesza gojenie pourazowe, jak również zrost kostny w przypadku złamań, nawet we wczesnym stadium.

EFEKTY ZABIEGU
 1. MOBILIZACJA STAWÓW
  Mobilizacja stawu osiągana jest dzięki powtarzalnym skurczom mięśni otaczających torebkę stawową, efektem czego jest przywrócenie fizjologicznej gry stawowej. Działanie to zastępuje manualną mobilizację stawu wykonywaną przez terapeutę.
 2. GOJENIE ZŁAMAŃ
  Pole elektromagnetyczne wysokiej intensywności poprawia cyrkulację krwi w obszarze zabiegowym i umożliwia tworzenie tkanki naczyniowej oraz chrzęstnej. Dzięki temu następuje inicjacja przebudowy kości oraz mineralizacji chrząstki.
 3. STYMULACJA MIĘŚNI
  Oddziaływanie pola elektromagnetycznego w tkance nerwowo–mięśniowej wywołuje depolaryzację nerwu oraz skurcz mięśni. Rozluźnienie lub wzmocnienie mięśni są możliwe do osiągnięcia w oparciu o wybrane częstotliwości stymulacji.
 4. REDUKCJA SPASTYCZNOŚCI
  Wpływ pola elektromagnetycznego na rdzeniowy poziom kontroli napięcia mięśniowego pozwala redukować spastyczność. Wykorzystanie tego mechanizmu jest wskazane w leczeniu schorzeń, w których występuje zwiększone napięcie mięśniowe.

Najczęstsze Wskazania:

 • Zespół cieśni nadgarsta
 • Ostroga piętowa
 • Zespół bolesnego barku
 • Łokieć tenisisty/ golfisty
 • Regeneracja Nerwu
 • Redukcja spastyczności
 • Stymulacja mięśni oddechowych
 • Mobilizacja kręgosłupa piersiowego
 • Przepuklina krążka międzykręgowego
 • Profilaktyka zaników mięśniowych
 • Kolano skoczka
 • Złamania

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą super indukcyjnej stymulacji SIS w naszej klinice w Krakowie.

Jak wygląda zabieg PRP lub iPRF

Jak wygląda zabieg PRP lub iPRF

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Lekarz pobiera od pacjenta niewielką ilość krwi żylnej, która umieszczana jest w sterylnej probówce. Krew jest następnie poddawana odwirowaniu, aby oddzielić krwinki czerwone (erytrocyty) od osocza. Następnie oddzielane są frakcje osocza ubogopłytkowego od bogatopłytkowego o najwyższym stężeniu płytek krwi. 10-20 minut po odwirowaniu osocze bogatopłytkowe z czynnikami wzrostu jest gotowe do podania. Iniekcje wykonywane są pod kontrolą USG.

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
YouTube
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  08:00 – 20:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Menu