FIZJOTERAPIA

Fizykoterapia i rehabilitacja hi-tech falami uderzeniowymi w naszej klinice w Krakowie

W EFFI Orthopedic Clinic w Krakowie oferujemy pełną kombinację zabiegów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Wykonujemy je przy użyciu nowoczesnej aparatury oraz według najnowszych standardów medycznych obowiązujących w tej dziedzinie medycyny.

Zabiegi te obejmują fale uderzeniowe, fale akustyczne, elektroterapię, jonoforezę, ultradźwięku, fonoforezę, magnetoterapię, krioterapię. Stosowane są w leczeniu zmian chorobowych, dysfunkcji narządu ruchu, a także w opiece nad pacjentami po operacjach lub urazach sportowych. Zabiegi te mają charakter bezinwazyjny lub małoinwazyjny. Dzięki temu pozwalają pacjentom normalnie funkcjonować w życiu codziennym. Protokoły leczenia z wykorzystaniem tych zabiegów dostosowujemy zawsze do indywidualnego profilu i form aktywności każdego pacjenta lub uprawianej przez niego dyscypliny sportu.

Zespół fizjoterapeutów pracujących w naszej klinice wyróżnia się profesjonalizmem i doświadczeniem. Stale doskonali swoje umiejętności praktyczne, jak i poszerza wiedzę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fizykoterapii i rehabilitacji hi-tech falami uderzeniowymi w naszej klinice w Krakowie

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
YouTube
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  08:00 – 20:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Menu