FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja i fizjoterapia w naszej klinice w Krakowie

W Effi Orthopedic Clinic oferujemy pełną kombinację zabiegów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji w Krakowie. Wykonujemy je przy użyciu nowoczesnej aparatury oraz według najnowszych standardów medycznych obowiązujących w tej dziedzinie medycyny.

Zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne w naszej klinice w Krakowie obejmują terapię manualną, masaże, igłoterapię suchą, kinezyterapię, fale uderzeniowe, fale akustyczne, elektroterapię, jonoforezę, ultradźwięku, fonoforezę, magnetoterapię, krioterapię czy też trening funkcjonalny. Stosowane są w leczeniu zmian chorobowych, dysfunkcji narządu ruchu, a także w opiece nad pacjentami po operacjach lub urazach sportowych. Zabiegi te mają charakter bezinwazyjny lub małoinwazyjny. Dzięki temu pozwalają pacjentom normalnie funkcjonować w życiu codziennym. Protokoły leczenia z wykorzystaniem tych zabiegów dostosowujemy zawsze do indywidualnego profilu i form aktywności każdego pacjenta lub uprawianej przez niego dyscypliny sportu.

Zespół fizjoterapeutów oraz rehabilitantów pracujących w naszej klinice wyróżnia się profesjonalizmem i doświadczeniem. Stale doskonali swoje umiejętności praktyczne, jak i poszerza wiedzę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rehabilitacji i fizjoterapii w naszej klinice w Krakowie.

KONTAKT

Lubimy rozmawiać,

pozostańmy w kontakcie.
Chcesz uzyskać szczegółowe informacje o usługach kliniki lub umówić wizytę – skontaktuj się z nami.
GODZINY OTWARCIA

pon-pt:  07:00 – 21:00

Na terenie kliniki duży, bezpłatny parking dla Pacjentów!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Menu