Kiedy pojawia się ból nie zwlekaj z leczeniem. Skorzystaj z pomocy zespołu EFFI Orthopedic Clinic. 
Ostry ból pleców atakuje nas niespodziewanie, w chwilach nasilonych aktywności fizycznych, napięcia czy stresu. Paraliżuje. Nie pozwala normalnie funkcjonować. Mamy wtedy nadzieję, że to chwilowe, że ból minie. Doraźnie zażywane środki przeciwbólowe nie przynoszą oczekiwanej ulgi. Ból nie ustępuje i po jakimś czasie wraca ze zdwojoną siłą. To objaw zespołu przeciążeniowo-bólowego kręgosłupa. Kiedy pojawia się ból nie zwlekaj z leczeniem. Skorzystaj z pomocy zespołu EFFI Orthopedic Clinic
Szybko i skutecznie uwolnimy Cię od tego problemu. Zlikwidujemy lub bardzo ograniczymy jego przyczynę.

W EFFI Orthopedic Clinic zaopiekujemy się Tobą kompleksowo. Z łatwością umówisz się u nas na wizytę – bez konieczności czekania czy uciążliwej rejestracji. W naszej klinice mamy do dyspozycji wszystko co jest potrzebne, aby Ci pomóc.  Dysponujemy kompletem najnowocześniejszej aparatury do diagnostyki obrazowej. Twoim leczeniem zajmą się najlepsi specjaliści z zakresu ortopedii, terapii manualnej, fizykoterapii, rehabilitacji czy farmakologii.  
Pomyśl o swoim zdrowiu i komforcie. Odwiedź EFFi Orthopedic Clinic. Jesteśmy tu po to, abyś mógł cieszyć się życiem i nie musiał rezygnować ze swoich planów czy przyjemności. 
Skontaktuj się z nami tel. 12 300 48 48   

  

Menu